Hastalarımdan Notlar

3 Oldu Ame Güzel Oldu Sonunda
Burun ile ilgili sorunlarim 16 yasimdayken basladi. Septum deviyasonu sonucu, nefes almakta zorluk cekiyordum. Uzun bir sure, xylometazoline iceren ve en yaygin kullanilan, burun damlalariyla idare etmeye calisiyordum, fakat uzun kullanim sonucu yan etkileri ortaya cikti. Ani ve siddetli burun kanamalari basladi. Ameliyat kacinilmazdi ve olucakken rinoplasti da olsun dedim. Ilk ameliyatimi 18 yasimdayken oldum. Uzun bir sure sorun yoktu, nefes almakta ve goruntusunden de memnundum.
15 yil sonra ikinci ameliyati oldum, yine nefes alma sorunuyla karsi karsiya kaldim. Fakat revizyon ameliyatlar zor oldugu icin, mallesef basarili degildi ve burnumda cokmeler meydana geldi. Uzun suren arastirmalardan sonra, tavsiye uzerine, Dr Tamer Haliloglu’yla tanistim ve iyiki de tanismisim. Cok ayrintili muayeneden sonra, ameliyat karari alindi. Ucuncu ameliyat cok riskli, cok hekim arkadasim boyle bir revizyon ameliyati kabul etmiyor bile. Doktor bey , her turlu riski anlatmakla kalmadi, olabilecek hersey acik ve net acikladi, ben hasta olarak, herseyin farkinda olarak ameliyata girdim. Ameliyatim 4 saat surdu, zor bir revizyon ameliyat gecirdim. Ameliyat sonrasi surecte, doktor bey tarafindan cok ayrintili bilgi verildi ve bu surecte herhangi bir sikinti yasamadim. 10. gununde kanuller alindiginda, nefes alabilmek, belki de ilk nefesimiz kadar derin ve hissedilebilir oluyor. Bunun rahatligini kelimelerle ifade etmem cok zor. Goruntu olarak ta cok dogal bir burna sahip oldum. Kaliptan cikma burunlardan ziyade, benim yuzume uygun bir burna sahip oldum. Ilk iki ameliyatimdan sonra, insanlar burun ameliyat mi diye soruyorlardi. Ameliyat olali bir sene olucak 29 ekimde, insanlarin tepkisi burnun amleiyatli mi yerini, guzel bir burnun var olarak degisti. Ilk basta saglik – nefes alabiliyorum cok rahat bir sekilde. Ameliyattan 5 ay sonra grip ve nezle oldum, ve kesinlikle burun tikanikligi yasamadim,ki burun damlasi hayatimda cok uzun suredir yer almiyor. Goruntu – dogal gorunen, yuzume yakisan bir burnum var.
Bunlarin hepsi doktor Tamer beyin sayesinde. Cok tesekkur ederim doktorum.

Suzan Hatioğlu

7 Aralık 2017

Sn. Tamer HALİLOĞLU ile tanışmam benim için çok büyük bir şans. Lütfen bu yazıyı dikkatlice okuyunuz. Herkes yanlışlık yapabilir önemli olan yanlışlıklar ciddi sorunlar açmadan müdahale edebilmektir. işte benim durumum aynen bu şekilde. Ben 3 kere burun ameliyatı oldum farklı farklı doktorlara öyle darbe aldı ki burun artık nefes alamaz hale geldim ve burun tamamen üst dudağıma doğru düşmeye başlamıştı, artık korkuyordum burun ameliyatlarından. Sevgili Tamer Bey ve güler yüzlü çalışma arkadaşları benim tüm korkularımı yenmemi sağladı. Tamer Bey bana hissettirdiği en önemli unsur güven ve samimiyet. Emin olun yanına gittiğiniz de aynı hisleri hissedeceksiniz. Bana zaman zaman doktor gibi zaman zaman sanki çok eski bir dostummuş gibi yaklaştı. Tamer Bey aslında bana burnumdaki olması gereken artı ve eksileri görmemi sağladı. 7 Ocak 2016 tarihine randevu aldım. İnanılmaz heyecan sarmıştı beni Sevgili Tamer Bey ve ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkür ederim. O gün hepsi yanımdaydı sanki kendi evimdeydim kimse yalnız bırakmadı inanılmaz mutluydum 🙂 Burnum önceki ve sonraki halimi görseniz inanamazsınız tamamen doğal görünüyor. Yaklaşık 4 gün sonra tam 2 ay olacak ameliyat olalı 🙂 Ağrısız acısız tabi ki olmadı. Dayanılmayacak gibi bir ağrım hiç olmadı. Morluklar sadece 3 gün sürdü yüzümün şişliği 1 hafta 10 gün sonra iş başı yaptım. Kimse inanmadı ameliyat olduğuma ne bir iz, ne de bir morluk, ne de şişlik hiçbiri yoktu. Sevgili Tamer HALİLOĞLU size sonsuz teşekkür ederim, sağlığıma kavuşturduğunuz için. Sevgilerimle.

Başak OKTAY

2 Mart 2016

“Merhaba, 12 yıl önce olduğum başarısız bir burun ameliyatı nedeniyle yıllarca tekrar ameliyat olmaktan kaçtım. Ta ki Tamer Bey ile tanışana kadar. İlk muayenede itibaren rahatlığı ve samimiyeti ile güven tesis etti ve yıllardır kaçtığım ameliyata aynı gün karar vermemi sağladı. Aynı anda burun, bademcik ve küçük dil olmak üzere 3 ameliyat oldum. Teşekkürler Tamer Hocam :)”

Ozan Özbek

1 Aralık 2017

Burnumdaki rahatsızlığımdan dolayı gitmiştim. Gittiğimde gayet iyi davrandı. Ayrıntılı olarak bilgilendirdi. Ameliyattan sonra kontrollere çağırdı. İlgi alakasından ve kişiliğinden dolayı çok memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.

Cevdet Erduran

4 Mart 2016

Tavsiye üzerine gitmiştim Hocama. İlgi ve alaka açısından yeteri kadar ilgili. Açıklamalarıyla güven veriyor. Yaklaşımı hastasını rahatlatıyor. Sinüzit ameliyatı oldum. 1 yıl oldu nerdeyse ameliyat olalı ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gönderdiğim hastalar da oldu kendisine.

Cenk Uygun

4 Mart 2016

Artık aile doktorumuz. Çocuklarımın bademcik problemleri vardı. Ameliyat oldular. Çok başarılı geçti. Çok ilgili bir doktor. Tamer Bey kontrol yapıyor. Benim faranjit şikayetim vardı. Bununla ilgili tedavi geçirdim. Bademcik ameliyatımı gerçekleştirdi. Ufak bir şikayetim olsa rahatlıkla kendisine ulaşabiliyorum. Kulak burun boğaz denildiğinde tek aklıma gelen doktor Yrd. Doç. Dr. Tamer Haliloğlu’dur.

Harun Sırtaş

1 Mart 2016

Referans ile gitmiştim. İlgili ve süreci net bir şekilde anlatması çok tatmin ediciydi. Rinoplasti, geniz eti ve deviasyon ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası gayet rahattı. Büyük bir ameliyat olmasına rağmen hiç ağrı çekmedim. Doğal bir burun oldu kesinlikle estetik olduğu anlaşılmıyor. Gayet iyi, güler yüzlü, pozitif,insancıl ve başarılı bir doktor.

Sevinç Dilek Çakmak

1 Mart 2016

Burnumda tıkanma, estetik olarak bozukluk ve kayma vardı nefes alamıyordum. Daha öncesinde bir çok kişiyle görüştüm. Ancak beni Tamer Haliloğlu hocamızın anlatımları tatmin etti. Kendisinden doğal bir görüntü istemiştim gerçekten de öyle oldu şuan kimse operasyon geçirdiğimi anlamıyor çünkü çok doğal oldu.Tamer Bey çok ilgili ve sıcakkanlı aynı zamanda her istediğimde ulaşabildiğim bir hekim.

Firdevs Çelik

1 Mart 2016

Burnumdan dolayı sıkıntım vardı. Sağ taraftan nefes alamıyordum.Tamer Bey’e burun ameliyatı geçirdim. Tedavi sürecinden çok memnun kaldım hatta öyle memnun oldum ki bir çok arkadaşıma da kendisini önerdim. Benimle olan ilgisi alakası gayet iyiydi.

Emre Karabatak

1 Mart 2016

Tamer Bey benim uzun zamandır gittiğim bir hekim. Kendisiyle bütün sürecimiz çok keyifli geçti iyi ki kendisiyle tanışmışım benzer problemler yaşayan arkadaşlarımı da kendisine yönlendirdim.

İbrahim Zengin

1 Mart 2016

İyi bir doktor olduğunu bildiğim için tercih ettim Halil Hocam’ı. İlgisi alakasından gayet memnun kaldım. Deviasyon ve rinoplasti operasyonları gerçekleştirdi ve herhangi bir sorun yaşamadım. İlgisinden alakasından çok memnun kaldığım için tavsiye ediyorum.

Fikret Bey

1 Mart 2016

Merhaba; burun tıkanıklığı ve gece horlamaları nedeniyle uzun zamandır ameliyat olmayı düşünüyordum ve uzun süren araştırmalar yaptım. Birçok doktorla görüştüm ve sonunda kafam çok karıştı.  Tamer Bey ile görüştüğümde bütün soru işaretlerimin cevabını buldum, aynı zamanda hiç bilmediğiniz bir konu karşısında bilgisi ve deneyimi ile size güven veriyor. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum, ameliyatımın üzerinden 3 ay geçti ve hiçbir problem yaşamadım. KBB ile ilgili her konuda gönül rahatlığıyla Tamer Bey’e gidebilirsiniz.

Meltem S.

Burnumdaki eğrilik ve kemer yüzünden 1 senedir doktor araştırıyordum fakat bir türlü ameliyata cesaret edememiştim. Arkadaşımın tavsiyesiyle gittiğim Tamer Hocam güven verici tavırlarıyla korkularımı yenmemi sağladı ve ameliyat oldum. Tanımayan insanların asla fark etmediği estetikli bir burnum var artık. Doğallık hocam için de, benim için de çok önemliydi. Verdiğim en doğru karar çok mutluyum.

Barış B.

Merhaba, deviasyon ve rahat nefes alamama gibi şikayetler sonucunda kendimi internetten ulaştığım Tamer Bey’in muayenehanesinde buldum. Yapılan kontroller sonucu ameliyata karar verdik. Üzerinden 4 ay geçmesine rağmen hala yanımda olan Tamer Bey’e çok teşekkür ederim. Aklınıza takılan en ufak soruda telefonunu çaldırabileceğiniz ve her seferinde size tüm samimiyetiyle cevap veren bir doktorunuzun olması çok büyük şans.

Arif K.

Burnumla ilgili estetik açıdan ciddi problemlerim vardı. Tamer hocaya 1 ay önce ameliyat oldum ve ameliyat sonrasında ağrısız sızısız bir iyileşme dönemi yaşadım. Sonuç mükemmel, her şey için çok teşekkür ederim hocam 🙂

Edip A.

Kendisine Alman Hastanesi’nde çalıştığı dönemde 5 yaşındaki oğlumu geniz eti nedeniyle götürmüştüm. Zaten yakınlarımızın tavsiyeleri üzerine gittiğimiz için ameliyat konusunda endişelerimiz yoktu. Ameliyatımız başarılı geçti ama daha da önemlisi oğlum ameliyata Tamer Bey sayesinde gülerek gitti ve gülerek çıktı.

Semiray T.

Kulak zarı delinmesi sonucunda gittiğim Okmeydanı SSK hastanesinde tesadüfen Tamer Bey’e muayene oldum. İyi ki de olmuşum. Bu kadar büyük bir sorunda karşıma çıkabilecek en büyük şansmış kendisi. Bilgisi, kendinden emin tavırları ve samimiyetiyle tedavi sürecinde psikolojik olarak da en büyük destekçim kendisiydi. 6 aylık tedavi süreci sonucunda artık çok daha sağlıklıyım.

Banu T.

Doktorunuzda aradığınız en önemli özellik güven verici olmasıdır. Tamer Bey’i tanıdığım için çok şanslıyım çünkü sorduğum her sorunun cevabını bıkmadan usanmadan bana defalarca anlattı, ameliyathaneye giderken çıktığımda ne göreceğimi biliyordum. Benim için en önemli bu, her şey için teşekkür ederim.

Emine Oran

Şubat 2014

Uzun zamandır geniz eti ile ilgili sıkıntı yaşıyordum ve çok sayıda doktora gittim. Başlarda ameliyat istemememe rağmen hepsinin ilk söylediği şey ameliyat oldu. Neredeyse ameliyat için gün almak üzereyken arkadaş tavsiyesi ve ısrarı üzerine Tamer Bey’e gittim. Kendisi ameliyat gerekmediğini ve ilaç tedavisinin yeterli olacağını söyledi. Tedavinin üzerinden 1 yıl geçti ve bu sürede hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kesinlikle güvenebileceğiniz ve sevdiklerinize de tavsiye edebileceğiniz bir doktor.

Murat Baran

Mart 2014

Merhaba, içime sinen doktoru bulamadığım için burnumdaki kemik eğriliği ve konka büyümesi nedeniyle olmam gereken ameliyatı 3 yıl boyunca erteledim. Benim İstanbul’da yaşamadığım bu sürede kendisi babamın ameliyatını yapmıştı ve babam çok memnun kalmıştı. En son ısrarlarına dayanamayıp Tamer Bey’e de gözükeyim diyerek kendisine gittim. Muayeneden çıktığımda ameliyat için en uygun günlerimi düşünüyordum. Tecrübesi inanılmaz bir güven sağlıyor. Aynı zamanda ilginin ameliyata kadar olmayışı ve iyileşme sürecinde de sizinle iletişimi asla koparmayışı çok güzel. Gönül rahatlığı ile kendisine gidebilirsiniz.

Dilek M.

10 yaşındaki kızımda seröz otit rahatsızlığı var. Aynı zamanda bünyesi alerjik olduğu için burun etlerinde şişme oluyor. Bu da kulak zarı içerisinde sıvı birikmesine neden oluyor. Tamer Bey tüp takılması gerekiyor dediğinde başta kızım olmak üzere hepimiz çok korkmuştuk fakat çocukların dilinden anlaması ile kızımı, hastalarına tecrübesi ve özeni sayesinde güven verişiyle de bizi ikna etti. Tüp takıldığında anında tepki veren kulak zarları ne kadar doğru bir karar verdiğimizin kanıtı. Tekrar teşekkür ederiz hocam.

Şebnem K.

Rinoplasti için araştırmadığım doktor kalmamışken aynı dönemde Tamer Bey’e ameliyat olan kuzenim benim için en büyük referans oldu. Doğallıktan ödün vermeyen ameliyatlar gerçekleştiriyor ve bunları 2 hasta adına da söyleyebilirim. Burnumdaki morarma ve şişme minimum düzeyde ve ağrısızdı. Üzerinden 3 yıl geçti ve hala verdiğimiz karardan çok memnunum.

Cenk G.

Merhaba, Tamer Bey ile bademciklerim sayesinde tanıştık. Bir dönem yılda 6-7 kere bademciklerim iltihaplanıyordu. Bu nedenle 3-4 doktora gittim ve hepsi antibiyotik yazıp yolladı. Durumum ameliyata doğru giderken arkadaşımın tavsiyesi üzerine Tamer Bey’e gittim. Kendisi ilk muayenede reflüden şüphelendi ve tedaviyi buna göre yaptı. Evet, bademciklerim artık iltihaplanmıyor. Alanında çok başarılı ve aynı zamanda çok da tecrübeli bir doktor. Kendisine bu sıkıntılı süreci atlatmamı sağladığı için ne kadar teşekkür etsem az.

Tuana Öztürk

Haziran 2011